Kāpēc ikvienam uzņēmumam ir vajadzīga sava mājas lapa?

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin euismod libero a commodo posuere. Etiam libero dui, vestibulum a pretium eget, lobortis non ligula. Quisque congue malesuada diam, eu consequat risus dignissim vitae. Suspendisse potenti.

Quisque viverra egestas felis

Proin quis arcu ac enim placerat varius eget quis ipsum. Cras viverra felis varius porttitor fermentum. Curabitur varius sodales euismod. Nullam est est, luctus in nisi ut, pulvinar bibendum odio.

Nam venenatis pretium massa, at ornare elit iaculis in. Proin ac eleifend libero. Donec venenatis vestibulum erat eget pellentesque. Vivamus volutpat neque iaculis mi iaculis, sit amet dapibus nisl laoreet. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce at metus in dui gravida adipiscing a a diam. Donec iaculis enim a risus vestibulum, id lacinia nulla condimentum. Nulla vulputate nunc ac urna lacinia euismod.

Atsauksmes

Sadarbība ar lapuvieta.lv bija ļoti veiksmīga un operatīva. Vienmēr esmu baidījusies, ka uztaisīt mājas lapu ir laikietilpīgs process, jo programmētāji mēdz būt ļoti slinki, taču šajā gadījumā viss notika ļoti ātri un veiksmīgi. Esmu apmierināta ar rezultātu un ceru, ka ari turpmāk mūsu sadarbība būs tikpat veiksmīga. Paldies Jums!

Helpinghand vadītāja, Diāna Ozoliņa

Savu mājas lapu vēlējāmies vienkāršu, bet funkcionālu, lai informācijas atjaunošana un papildināšana būtu veicama ērti un saprotami. Būtiski bija, lai mājas lapa būtu integrējama ar sociālajiem tīkliem draugiem.lv, twitter.com un flickr.com. Es domāju, ka mērķis ir sasniegts.

AIMC vadītāja, Ieva Vītoliņa

Sadarbosimies?

Par mums

Esam neliela pieredzējušu dizaineru un programmētāju komanda, kas nodarbojas ar mājas lapu, interneta veikalu un specializētu interneta projektu izstrādi jau kopš 2009.gada.

Mēs tiecamies pēc kvalitatīviem un radošiem risinājumiem, laikā pabeigtiem projektiem un klientiem, kas ir apmierināti ar mūsu darbu.