Mājas lapa, kurai nav apmeklētāji, kā minimums ir neveiksmīgs ieguldījums, veidojot šo mājas lapu. Tādēļ jau mājas lapas koncepcijas izstrādes brīdi ir svarīgi plānot to, kā tai tiks piesaistīti apmeklētāji. Internetā lielākie bezmaksas apmeklētāju plūsmas virzītāji ir meklēšanas servisi (Google, Bing, Yahoo!, Yandex u.c.), kas analizē dažādu mājas lapu saturu un nosaka to atbilstību noteiktiem atslēgvārdiem, ko interneta lietotāji meklē.

Veidojot mājas lapu ir svarīgi to veidot atbilstoši meklēšanas servisu optimizēšanas (Search Engine Optimization – SEO) vadlīnijām, kas iekļauj gan mājas lapas tehnisko atbilstību standartiem, gan arī satura sagatavošanas stratēģiju.

Mūsu veidotās mājas lapas tiek veidotas tā, lai tās atbilstu SEO vadlīnijām. Tomēr, ja ir nepieciešams varam piedāvāt SEO pakalpojumus mājas lapām, kas ir izstrādātas citur:

Atsauksmes

Sadarbība ar lapuvieta.lv bija ļoti veiksmīga un operatīva. Vienmēr esmu baidījusies, ka uztaisīt mājas lapu ir laikietilpīgs process, jo programmētāji mēdz būt ļoti slinki, taču šajā gadījumā viss notika ļoti ātri un veiksmīgi. Esmu apmierināta ar rezultātu un ceru, ka ari turpmāk mūsu sadarbība būs tikpat veiksmīga. Paldies Jums!

Helpinghand vadītāja, Diāna Ozoliņa

Savu mājas lapu vēlējāmies vienkāršu, bet funkcionālu, lai informācijas atjaunošana un papildināšana būtu veicama ērti un saprotami. Būtiski bija, lai mājas lapa būtu integrējama ar sociālajiem tīkliem draugiem.lv, twitter.com un flickr.com. Es domāju, ka mērķis ir sasniegts.

AIMC vadītāja, Ieva Vītoliņa

Sadarbosimies?

Par mums

Esam neliela pieredzējušu dizaineru un programmētāju komanda, kas nodarbojas ar mājas lapu, interneta veikalu un specializētu interneta projektu izstrādi jau kopš 2009.gada.

Mēs tiecamies pēc kvalitatīviem un radošiem risinājumiem, laikā pabeigtiem projektiem un klientiem, kas ir apmierināti ar mūsu darbu.