Interneta veikalu un e-komercijas risinājumu izstrāde

Esat sapņojuši par sava veikala atvēršanu vai biznesa paplašināšanu? Veikals internetā ir ideāls variants – atvērts visu diennakti un bez brīvdienām, kā arī pieejams visā pasaulē. Internetā var pārdot praktiski visu, pie kam, lai uzsāktu nodarboties ar e-komerciju, sākuma ieguldījums ir salīdzinoši neliels.

Interneta veikalu var izveidot vai nu programmējot to no nulles vai arī izvēloties kādu jau gatavu e-komercijas platformu. Programmējot no nulles, iespējams realizēt vissarežģītākās un specifiskākās idejas, savukārt izvēloties kādu jau gatavu platformu, var būtiski ietaupīt izstrādei nepieciešamo laiku un līdzekļus.

Sekmīgai interneta veikala izstrādei, piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

Atsauksmes

Sadarbība ar lapuvieta.lv bija ļoti veiksmīga un operatīva. Vienmēr esmu baidījusies, ka uztaisīt mājas lapu ir laikietilpīgs process, jo programmētāji mēdz būt ļoti slinki, taču šajā gadījumā viss notika ļoti ātri un veiksmīgi. Esmu apmierināta ar rezultātu un ceru, ka ari turpmāk mūsu sadarbība būs tikpat veiksmīga. Paldies Jums!

Helpinghand vadītāja, Diāna Ozoliņa

Savu mājas lapu vēlējāmies vienkāršu, bet funkcionālu, lai informācijas atjaunošana un papildināšana būtu veicama ērti un saprotami. Būtiski bija, lai mājas lapa būtu integrējama ar sociālajiem tīkliem draugiem.lv, twitter.com un flickr.com. Es domāju, ka mērķis ir sasniegts.

AIMC vadītāja, Ieva Vītoliņa

Sadarbosimies?

Par mums

Esam neliela pieredzējušu dizaineru un programmētāju komanda, kas nodarbojas ar mājas lapu, interneta veikalu un specializētu interneta projektu izstrādi jau kopš 2009.gada.

Mēs tiecamies pēc kvalitatīviem un radošiem risinājumiem, laikā pabeigtiem projektiem un klientiem, kas ir apmierināti ar mūsu darbu.