Pakalpojumi

Nevaru iedomāties neko vērtīgāku, kā darīt to, kas patīk visvairāk.
Un man par to vēl maksā. ~Edgars Vinters

Mājas lapu izstrāde un uzturēšana

Mēs ticam, ka mājas lapa ir kas vairāk kā tikai izkārtne internetā. Mājas lapa ir klusais pārdevējs, kas strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā visā pasaulē, kur ir pieejams internets. Apzinoties šīs iespējas, mēs izstrādājam tādas mājas lapas, kas kalpo kā efektīvs atbalsts klienta biznesam.

Ikvienas mājas lapas izstrādē ir vairāki posmi, kas nodrošina kvalitatīvu rezultātu:

 • Biznesa vajadzību izpēte un koncepcijas izstrāde;
 • Unikāla dizaina izstrāde, kas uzrunās mājas lapas apmeklētāju ar vizuāliem komunikācijas rīkiem;
 • Mājas lapas integrēšana satura vadības sistēmā, kas ļaus saglabāt aktuālu mājas lapā esošo informāciju;
 • Specifiskas funkcionalitātes programmēšana, kas ļaus mājas lapai atbilst tieši jūsu biznesa specifiskajām vajadzībām;
 • Mājas lapas uzturēšana un apkalpošana, kas nodrošinās mājas lapas atbilstību pastāvīgi mainīgajām biznesa prasībām.

Vēlies uzzināt vairāk?

Skatīt visus

SEO
pakalpojumi

Mājas lapa, kurai nav apmeklētāji, kā minimums ir neveiksmīgs ieguldījums, veidojot šo mājas lapu. Tādēļ jau mājas lapas koncepcijas izstrādes brīdi ir svarīgi plānot to, kā tai tiks piesaistīti apmeklētāji. Internetā lielākie bezmaksas apmeklētāju plūsmas virzītāji ir meklēšanas servisi (Google, Bing, Yahoo!, Yandex u.c.), kas analizē dažādu mājas lapu saturu un nosaka to atbilstību noteiktiem atslēgvārdiem, ko interneta lietotāji meklē.

Veidojot mājas lapu ir svarīgi to veidot atbilstoši meklēšanas servisu optimizēšanas (Search Engine Optimization – SEO) vadlīnijām, kas iekļauj gan mājas lapas tehnisko atbilstību standartiem, gan arī satura sagatavošanas stratēģiju.

Mūsu veidotās mājas lapas tiek veidotas tā, lai tās atbilstu SEO vadlīnijām. Tomēr, ja ir nepieciešams varam piedāvāt SEO pakalpojumus mājas lapām, kas ir izstrādātas citur:

 • Mājas lapas tehniskā analīze, lai noskaidrotu vai mājas lapa atbilst W3C standartiem un SEO vadlīnijām;
 • Atslēgvārdu analīze, kas ļauj noskaidrot piemērotākos atslēgvārdus, kādus būtu vērts izmantot mājas lapā;
 • Rīcības plāna izstrāde mājas lapas tehniskajai un satura uzlabošanai (on-site optimization).

Vēlies uzzināt vairāk?

Skatīt visus

Interneta veikalu
programmēšana

Esat sapņojuši par sava veikala atvēršanu vai biznesa paplašināšanu? Veikals internetā ir ideāls variants – atvērts visu diennakti un bez brīvdienām, kā arī pieejams visā pasaulē. Internetā var pārdot praktiski visu, pie kam, lai uzsāktu nodarboties ar e-komerciju, sākuma ieguldījums ir salīdzinoši neliels.

Interneta veikalu var izveidot vai nu programmējot to no nulles vai arī izvēloties kādu jau gatavu e-komercijas platformu. Programmējot no nulles, iespējams realizēt vissarežģītākās un specifiskākās idejas, savukārt izvēloties kādu jau gatavu platformu, var būtiski ietaupīt izstrādei nepieciešamo laiku un līdzekļus.

Sekmīgai interneta veikala izstrādei, piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

 • Konsultācijas e-komercijas platformas izvēlē, kas ļautu iegūt maksimālu efektu no veikala izstrādē ieguldītajiem līdzekļiem;
 • Ja ir izvēlēta interneta veikala programmēšana no nulles, tad veicam veikala projektēšanu un programmēšanu;
 • Ja ir izvēlēta jau gatava e-komercijas platforma, tad veicam nepieciešamo šablonu programmēšanu, adaptēšanu, instalēšanu, konfigurāciju vai funkcionālu papildināšanu;
 • Veicam integrāciju ar ārējām sistēmām – sasaisti ar noliktavas un grāmatvedības sistēmām.

Vēlies uzzināt vairāk?

Skatīt visus

Atsauksmes

Sadarbība ar lapuvieta.lv bija ļoti veiksmīga un operatīva. Vienmēr esmu baidījusies, ka uztaisīt mājas lapu ir laikietilpīgs process, jo programmētāji mēdz būt ļoti slinki, taču šajā gadījumā viss notika ļoti ātri un veiksmīgi. Esmu apmierināta ar rezultātu un ceru, ka ari turpmāk mūsu sadarbība būs tikpat veiksmīga. Paldies Jums!

Helpinghand vadītāja, Diāna Ozoliņa

Savu mājas lapu vēlējāmies vienkāršu, bet funkcionālu, lai informācijas atjaunošana un papildināšana būtu veicama ērti un saprotami. Būtiski bija, lai mājas lapa būtu integrējama ar sociālajiem tīkliem draugiem.lv, twitter.com un flickr.com. Es domāju, ka mērķis ir sasniegts.

AIMC vadītāja, Ieva Vītoliņa

Sadarbosimies?

Par mums

Esam neliela pieredzējušu dizaineru un programmētāju komanda, kas nodarbojas ar mājas lapu, interneta veikalu un specializētu interneta projektu izstrādi jau kopš 2009.gada.

Mēs tiecamies pēc kvalitatīviem un radošiem risinājumiem, laikā pabeigtiem projektiem un klientiem, kas ir apmierināti ar mūsu darbu.